Vican Explosion Proof Technology Co.,ltd
Vican Patlamaya Dayanıklı Teknoloji Co, Ltd

bizimle birlikte güvende

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Vican Explosion Proof Technology Co.,ltd

iyi kalite Patlama Korumalı Bağlantı Kutusu satış için
iyi kalite Patlama Korumalı Bağlantı Kutusu satış için
Ben sohbet şimdi

Vican Explosion Proof Technology Co.,ltd

1 2
Vican Explosion Proof Technology Co.,ltd Vican Explosion Proof Technology Co.,ltd
Toplantı Salonu Oda ofis

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : Vican
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 5 million-10 milion
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 80% - 90%
Vican Patlama Proof Technology Co, ltd , bir patlama geçirmez elektrik yüksek teknoloji kurumsal, güçlü teknik gücü, ileri teknoloji ve ses kalite güvence sistemi, ISO9001 geçti , uluslararası kalite sistemi belgelendirme, ulusal standartlara göre tasarlanmış ve üretilen ürünler GB3836-2000 ve IEC standartlarına ve ulusal patlamaya dayanıklı sanayi kalite denetim departmanı tarafından verilen patlamaya dayanıklı sertifika ve üretim lisansı elde edilmiştir.

Ana ürünler: Patlamaya dayanıklı panel, patlamaya dayanıklı bağlantı kutusu, patlamaya dayanıklı kontrol istasyonu, patlamaya dayanıklı swift, patlamaya dayanıklı aydınlatma, patlamaya dayanıklı muhafaza, patlamaya dayanıklı fan, patlamaya dayanıklı esnek boru, patlama- Prova fişleri ve prizler, patlamaya dayanıklı konektörler vb. 300'den fazla çeşitten oluşan bir düzineden fazla seri. Yerli ve yabancı petrol alanlarında, petrokimya, kimya, ilaç, askeri ve diğer alanlarda ve uluslararası anahtar projelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünler zarif tasarım, güzel görünüm, eksiksiz işlevler ve uygun bakım ile karakterizedir. Kullanıcılar tarafından iyi karşılanmaktadır. Şirket birçok petrol sahası, rafineriler ve genel ekipman üreticileri ile uzun vadeli ve istikrarlı bir işbirliği kurmuştur.

"Kalite bizim kültürümüzdür, En iyi hizmet kredidir, Yeni ürünler geliştirmeyi teşvik eder, İyi yönetim kazanır" Vican Explosion Proof Technology Co., ltd'nin kalıcı ilkesidir. Ürünlerimiz size en güvenilir çözümü sunarak, kullanıcılardan gelen kaliteli geri bildirimleri önemseyerek, petrol, petrokimya, kimya endüstrisi, petrol arıtma, kömür ve gaz sanayi projeleri için hizmet vermeye devam etmektedir.


Kurallarımız: makul fiyat, güvenilir kalite, gelişmiş performans, zamanında teslimat, sözleşme yürütme ile uyumluluk ürünleri üç garanti var, sonuç olarak en iyi seçimdir


Yeni ve eski müşterileri iyi bir gelecek için işbirliği yapmaktan ve memnuniyetle karşılarız

İletişim bilgileri
Vican Explosion Proof Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Wu

Tel: 86-574-55113157

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)